Menu Sluiten

Nieuwsbrief Foto’s

Foto’s Volonté.

Zoals jullie misschien wel gemerkt hebben, plaatsen we de laatste tijd niet meer alle foto’s online. Dit heeft te maken met de AVG, maar ook met het feit dat we zelf zuinig om willen gaan met online fotomateriaal.

We hebben besloten om een afgeschermde pagina te maken op internet. Op deze pagina zullen foto’s en filmpjes te vinden zijn, gemaakt door onze trainers of door onze vrijwilligers. Jullie krijgen hiervan het wachtwoord, waarna je de foto’s kunt bekijken.  Dit wachtwoord zullen we geregeld veranderen, hiervan krijg je bericht in de nieuwsbrief.

De foto’s en video’s zijn voor eigen gebruik. Het is niet de bedoeling dat je foto’s van andere teams op je social media plaatst of met anderen deelt. De foto’s waar je zelf met je team opstaat, kun je natuurlijk, in overleg met je team, wel gebruiken. 

Sponsorkliks

Zoals jullie misschien weten is onze vereniging aangesloten bij SponsorKliks. 

Via deze weg wordt onze vereniging door de leden gratis gesponsord. we hebben tot nu toe al een mooie opbrengst voor de club binnengehaald. Maar misschien kan dit nog wel meer worden! Want als ieder lid, supporter, familielid of vriend van onze vereniging, voordat zij een webwinkel bezoeken, naar onze website gaat wordt het bedrag hoger. 

Op onze website staat een banner van SponsorKliks. Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Booking.com. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert onze vereniging een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt, het kost je dus niets extra. 

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via onze webpagina op SponsorKliks kan je terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering de verenigingskas geld oplevert. 

Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog lekker ook!

Tekstschrijver gezocht

Afgelopen weken hebben we met onze club mooie wedstrijden laten zien. Zowel de teams binnen de E-instap als de teams in de hogere klasses. Helaas hebben we momenteel niemand binnen de club die een mooi stukje kan schrijven voor de locale media zoals de Meppeler Courant. We zouden het super vinden als onze teams ook in de krant kunnen schitteren! Wie wil ons hiermee ondersteunen?  Heb je interesse? Mail naar ons!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *